Główna Specjalistka / Główny Specjalista ds. Operacji Portowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji procesów i optymalizacja operacji portowych.
  • Usystematyzowanie i aktualizacja procedur dotyczących operacji portowych.
  • Opracowanie i tworzenie planów wdrożenia rekomendacji zwiększających efektywność funkcjonowania portu.
  • Współpraca z innymi jednostkami (zewnętrznymi i wewnętrznymi) w zakresie doskonalenia operacji portowych w tym bezpieczeństwa oraz współpracy z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, specjalizacja w transporcie morskim.
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem żeglugi morskiej i portów.
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie opracowania i wdrażania procesów, procedur oraz przeprowadzania audytów.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu.
  • Postawy nakierowanej na rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność współpracy z interesariuszami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Szukamy Głównego Specjalisty ds. Operacji Portowych, który z pasją i zaangażowaniem będzie wspierał realizację i optymalizację procesów operacyjnych w porcie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za porządkowanie i regularną aktualizację procedur, dbając o płynność i bezpieczeństwo działań. Ważne jest, aby kandydat potrafił nie tylko efektywnie organizować swoją pracę i koordynować działania zespołu, ale również sprawnie radził sobie z wyzwaniami, jakie mogą się pojawić. Cenimy osoby otwarte na współpracę z różnymi interesariuszami – zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Jeśli masz wykształcenie wyższe w specjalizacji związanej z transportem morskim, oraz doświadczenie w pracy w środowisku portowym, serdecznie zapraszamy do aplikacji.

  • Praca Gdańsk
  • Główny księgowy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567