Główna księgowa (m/k)
  • Wilków
Wilków, Wilków, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • organizacja pracy w dziale księgowości (2 osoby) oraz nadzór nad jego funkcjonowaniem,
  • rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS.

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego,
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,
  • znajomość prowadzenia kadr i płac,
  • dobra znajomość programu MS Office (Excel), Symfonia, R2Płatnik,
  • umiejętności analityczne, dokładność i systematyczność,
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku bezpośrednio w firmie Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność w organizacji pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce działającej na rynku polskim i wybranych państw europejskich,
  • zarządzanie zgranym zespołem,
  • pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku, w elastycznych godzinach.

  • Praca Wilków
  • Księgowy Wilków
  • Księgowa Wilków
  • Wilków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544