Główna księgowa / Główny księgowy / Samodzielna Księgowa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
AMBER APPLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rejestracja i prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (firma produkcyjna),

Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,

Składanie deklaracji podatkowych oraz innych informacji sprawozdawczych,

Księgowanie, weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Spółki (w tym sprzedaży, zakupów,

Analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,

Kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,

Nadzorowanie przelewów,

Współpraca z instytucjami finansowymi potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, PARP, ARP), w tym zakresie dotacji,

Sporządzanie zestawień i deklaracji VAT, CIT,

Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;

Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników,

Organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;

Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (nadzór),

WYMAGANIA:

Doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek

Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych

Znajomość pakietu MS Office,

Zdolność analitycznego myślenia oraz skutecznego zarządzania czasem,

Komunikatywność, dobra organizacja pracy,

Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse – rachunkowość)

OFERUJEMY:

miła atmosfera pracy

stabilne warunki pracy i wynagrodzenia

samodzielne stanowisko pracy

praca na pełny etat

  • Praca Gdańsk
  • Główny księgowy Gdańsk
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018