Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online
  • Dzierżoniów
Dzierżoniów, Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta – renomowanej firmy działającej w sektorze agro – poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Dzierżoniów

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy, zgodnie z aktualnymi normami wynikającymi z ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów oraz zapewnienie prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych, a także dokładności i kompletności księgowań
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz raportów według ustalonych standardów dla potrzeb zarządu, instytucji bankowych i zewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej
  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi oraz sporządzanie wymaganych przez nie sprawozdań (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Zarządzanie podległym  5-osobowym zespołem
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowej/agro
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i rachunkowość lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Znajomość Optimy – mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL
  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Praca Dzierżoniów
  • Księgowy Dzierżoniów
  • Księgowa Dzierżoniów
  • Dzierżoniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584