Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, działającego w branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego. Rola ta będzie odpowiedzialna za pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych, zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz kompleksowe zarządzanie procesami księgowymi, zapewniając ich zgodność z polskimi przepisami rachunkowymi oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR),
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Opracowywanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), a także kontrola ich poprawności,
  • Kontrola i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Współpraca z audytorami, urzędami skarbowymi i instytucjami finansowymi,
  • Optymalizacja procesów księgowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie rachunkowości,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doskonała znajomość  Ustawy o Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Pruszków
  • Księgowa Pruszków
  • Księgowy Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836