Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, Pomeranian Voivodeship, Polska
Maflow
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Terminowe sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawa;
  • Kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych;
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby;
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółek;
  • Nadzór nad cyklicznymi zamknięciami (miesięczne, kwartalne, roczne);
  • Optymalizacja efektywności procesów księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w firmie audytorskiej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Duża samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.

  • Praca Ostaszewo
  • Księgowy Ostaszewo
  • Księgowa Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055