Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Zgierska 1
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, ul. Zgierska 1, mazowieckie, Polska
Wojas Development sp. z o.o.
4. 9. 2024

Wojas Development (www.wojasdevelopment.pl) specjalizuje się w działalności deweloperskiej na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, projektowaniu oraz sprzedaży, co gwarantuje najwyższe standardy jakości i rentowności.

Grupa Wojas Development to firma rodzinna, której spółki działają na rynku od 1994 roku, kontynuując inżynierskie tradycje od trzech pokoleń. Nasze fundamenty zostały zbudowane na bogatym doświadczeniu jako generalny wykonawca ponad 200 projektów mieszkaniowych, biurowych, handlowo-usługowych oraz infrastrukturalnych. Projekty, w których braliśmy udział jako firma budowlana, opiewają na kwotę ponad 3 miliardów PLN, a zrealizowana powierzchnia użytkowa wynosi ponad 250 000 metrów kwadratowych. Budowaliśmy w wielu miastach w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Łodzi, Radomiu i wielu innych.

W 2017 roku rozpoczęliśmy działalność jako niezależny deweloper. Lata doświadczeń zdobytych w branży budowlanej i wykonawczej znajdują odzwierciedlenie w każdym projekcie, który realizujemy. Nasze inwestycje wyróżniają się ofertą mieszkań wysokiej jakości w przystępnych cenach. Jesteśmy mistrzami w sztuce budowania, łącząc sprawdzone rozwiązania, innowacyjne technologie, precyzyjne rzemiosło oraz dbałość o szczegóły i estetykę.

Aktualnie mamy w sprzedaży prawie 400 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych.
Czy jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, z pasą do księgowości i finansów? Wojas Development poszukuje Głównej Księgowej/Głównego Księgowego do naszego dynamicznego zespołu!

Jako Główna Księgowa/Główny Księgowy w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu finansami, kontrolowaniu procesów księgowych oraz wspieraniu strategicznych decyzji zarządu. Jeśli masz doświadczenie w księgowości, znakomite umiejętności analityczne oraz potrafisz efektywnie zarządzać zespołem, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości trzech spółek operacyjnych oraz kilkunastu deweloperskich spółek celowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów oraz deklaracji podatkowych.
  • Kontrola i analiza finansowa w celu zapewnienia zgodności z budżetem.
  • Nadzór nad pracą zespołu księgowego, delegowanie zadań oraz wsparcie merytoryczne.
  • Współpraca z audytorami, urzędami skarbowymi oraz innymi instytucjami finansowymi.
  • Optymalizacja procesów księgowych i finansowych w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego lub w obszarze księgowości i finansów.
  • Znajomość przepisów podatkowych, zasad rachunkowości oraz standardów sprawozdawczości finansowej.
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań.

    Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego.
  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu Microsoft Office.
  • Certyfikaty księgowe (np. ACCA, CIMA) będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń branżowych.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
  • Szansa na współpracę w firmie, która kształtuje przyszłość rynku nieruchomości.

Dołącz do nas i bądź częścią firmy, która zmienia rynek nieruchomości!

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567