Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Novaris
20. 9. 2024

Firma Novaris specjalizuje się w rekrutacji i doradztwie personalnym. Obecnie dla swojego klienta z branży TSL poszukujemy kandydata na stanowisko
Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.
Lokalizacja: Warszawa / Hybryda / Zdalnie
Typ umowy: Pełny etat
Naszym klientem jest firma istniejąca na rynku od wielu lat i cały czas dynamicznie się rozwija.
Poszukujemy doświadczonego specjalisty, który poprowadzi dział finansowy i wesprze zarząd w strategicznych decyzjach dotyczących zarządzania finansami.
Jeśli posiadasz bogate doświadczenie w księgowości, a także umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami oferty.
Obowiązki:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
• Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSSF/MSR.
• Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, deklaracji podatkowych CIT, VAT
• Kontrola zgodności operacji finansowych z obowiązującymi przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami firmy.
• Zarządzanie zespołem księgowym i nadzór nad jego pracą.
• Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych.
• Współpraca z biegłymi rewidentami, audytorami oraz doradcami podatkowymi.
• Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i rachunkowego oraz dostosowywanie procedur księgowych do nowych regulacji.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub pokrewnych dziedzin.
• Minimum 4 lat-a doświadczenia na stanowisku Księgowego / Głównej Księgowej / Głównego Księgowego, preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
• Doskonała znajomość polskich przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.
• Praktyczna znajomość MS Excel oraz systemów księgowych (preferowana znajomość systemów ERP).
• Umiejętność zarządzania zespołem i doświadczenie w kierowaniu projektami księgowymi.
• Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność.
• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w podejściu do zmieniających się wymagań.
Mile widziane:
• Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, np. biegły rewident, ACCA, CIMA.
• Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości (MSSF/MSR).
• Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi oraz firmami audytorskimi.
Oferujemy:
• Atrakcyjne Wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach finansowych.
• Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie w codziennych obowiązkach.
• Szeroki zakres dodatkowych benefitów : opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045