Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Zamość
Zamość, Zamość, kujawsko-pomorskie, Polska
Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa ksiąg rachunkowych, nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad składaniem sprawozdań finansowych do instytucji zewnętrznych (US, NBP i GUS),
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Weryfikacja i uzgodnienie VAT naliczonego oraz należnego,
  • Czynny udział w audytach i badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów wykonawczych,
  • Znajomość przepisów dotyczących ewidencji środków trwałych, rozliczania inwentaryzacji materiałowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole,
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Inicjatywa i umiejętność wyszukiwania rozwiązań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Praca Zamość
  • Księgowy Zamość
  • Księgowy Stary Zamość
  • Księgowa Zamość
  • Księgowa Stary Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055