Główna księgowa / Główny księgowy
  • Masłońskie
śląskie, Masłońskie, śląskie, Polska
Eco-World Plastics Recycling Sebastian Duma Sp.k.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki komandytowej stosownie do obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości oraz polityki rachunkowości firmy.
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów wewnętrznych, ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie przelewów, monitorowanie zobowiązań,
  • wystawianie faktur sprzedaży, monitorowanie należności,
  • współpraca z bankami i instytucjami finansowymi,
  • uzgadnianie, monitorowanie sald z Kontrahentami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych – CIT, PIT, VAT, ZUS etc.
  • korespondencja z urzędami,
  • przestrzeganie terminów, praca zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami prawnymi

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu kadr oraz pełnej księgowości, spółek z o.o., spółek komandytowych.
  • doświadczenie prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej, naliczanie wynagrodzeń.

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowania,
  • dodatki świąteczne, karty prezentowe,
  • darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • możliwość pracy na etacie lub w oparciu o umowę o współpracy.

  • Praca w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj). W związku z rozwojem firmy i budową kolejnego zakładu, od przyszłego roku możliwość pracy w drugim zakładzie w Częstochowie.

  • Praca śląskie
  • Księgowy Siemianowice Śląskie
  • Księgowy Piekary Śląskie
  • Księgowy Ząbkowice Śląskie
  • Księgowy Oborniki Śląskie
  • Księgowy Stronie Śląskie
  • Księgowy Miasteczko Śląskie
  • Księgowy śląskie
  • Księgowa Siemianowice Śląskie
  • Księgowa Piekary Śląskie
  • Księgowa Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584