Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Smart-HR
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu prowadzącego księgowość spółek na Księgach Handlowych,
  • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu,
  • Prowadzenie ksiąg handlowych dla klientów biura,
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz wymogami podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom w zakresie finansowo-księgowym.

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),
  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie outsourcingowej,
  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Znajomości przepisów podatkowych oraz Ustawy i Rachunkowości,
  • Znajomości programu księgowego (Enova będzie dodatkowym atutem),
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Udział w licznych szkoleniach oraz duże możliwości rozwoju zawodowego w intensywnie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Dla naszego Klienta - firmy outsourcingowej, oferującej usługi z obszaru finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego, mającej mocną pozycję na rynku lokalnym, regionalnym i krajowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699