Główna księgowa / Główny księgowy
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
Floyd Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Fabryka mebli (krzeseł tapicerowanych i stołów drewnianych), pilnie potrzebuje Pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu zamykania miesiąca
  • Terminowe sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w oparciu o polskie prawo podatkowe
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją rocznego budżetu oraz krótkoterminowych planów finansowych
  • Udział w wykonywaniu operacji księgowych
  • Kontrola poprawności księgowań, ostateczna kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;
  • Zarządzenie dokumentacją księgową, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Współpraca z audytorami, organami podatkowymi oraz innymi podmiotami niepowiązanymi
  • Współpraca z holenderskim działem finansowo-księgowym
  • Sporządzenie deklaracji GUS, NBP i innych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby zarządu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości i znajomości podstawowych zasad Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • Obowiązkowość i systematyczność, dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT i CIT

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 7500 zł brutto.

  • Praca Szamotuły
  • Księgowy Szamotuły
  • Księgowa Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687