Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Warszawa, Wola, 5 minut od stacji metra Księcia Janusza
mazowieckie, Warszawa, Wola, 5 minut od stacji metra Księcia Janusza, mazowieckie, Polska
NMS KORPO Sp. z. o. o
25. 5. 2024

Jesteśmy firmą NMS KORPO, działającą na rynku polskim w zakresie świadczenia usług transportowych od ponad 6 lat. Jesteśmy oficjalnym partnerem Uber, Bolt i FreeNow. Nasza flota liczy ponad 400 samochodów. Oddziały firmy z sukcesem działają w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk (Trójmiasto).

Do biura w Warszawie poszukujemy:
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem księgowości (koordynacja i priorytetyzacja pracy zespołu, motywowanie, inspirowanie, odpowiedzialność za wyniki zespołu),
  • Merytoryczny nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • Nadzór nad terminowością i poprawnością rozliczeń podatkowych,
  • Odpowiedzialność za procedury związane z zamknięciem okresów rozliczeniowych,
  • Standaryzacja, optymalizacja i automatyzacja procesów księgowych,
  • Merytoryczne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • Rozliczenie deklaracji w zakresie CIT, VAT, (wysyłka plików JPK_V7, VAT UE) oraz statystycznych (GUS),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS itp.,
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Wsparcie działu kadr i płac,

  • W okresach sprawozdawczych pomoc pracownikom działu księgowości i kadr, gotowość do pomocy.

Nasze wymagania:

  • Znajomość programu Comarch Optima, Płatnik ,
  • Wiedza i umiejętności z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych oraz prawa pracy,
  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość prawa podatkowego i bilansowego,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej | Głównego Księgowego – min 2 lata, w tym najlepiej w firmie o profilu transportowym.

Warunki firmy:

  • Praca w dużej, stabilnej firmie (powyżej 200 osób),

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Godziny pracy od 9:00 do 17:00,  w okresie raportowanie możliwa jest zmiana rozkładu czasu pracy,

  • Praca w przyjaznym, młodym (pozytywnym) zespole,

  • Zapewnione miejsce pracy i sprzęt biurowy,

  • Smaczna kawę i miła atmosfera,

  • Wynagrodzenie od 14.000 brutto do 18.000 brutto (złotych),
  • Biuro w odległości 5 minut od stacji metra Księcia Janusza,

  • Pełne zatrudnienie,

  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B).

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055