Główna Księgowa/Główny Księgowy
  • Stargard
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Europa Systems Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Główna Księgowa/Główny Księgowy

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z Grupy Europa Systems,
  • Obliczanie podatków i oraz sporządzanie deklaracji podatkowych w spółkach Grupy,
  • Nadzór nad środkami trwałymi, ich ewidencja, a także tabele amortyzacyjne w spółkach Grupy,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych, umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku/miesięcy obrachunkowych,
  • Reprezentowanie Spółki przed różnymi urzędami państwowymi,
  • Obsługa finansowa dotacji, rozliczanie otrzymanych pomocy publicznych,
  • Obsługa banków w spółkach Grupy,
  • Nadzór nad planem kont,
  • Sporządzanie różnego rodzaju sprawozdań,
  • Współpraca z różnorodnymi instytucjami.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowo-księgowym lub ekonomicznym,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 4 lata,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Biegłość w korzystaniu z MS Excel,
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i umiejętności organizacyjnych,
  • Dokładność.

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
  • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
  • System premiowy,
  • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.

  • Praca Stargard
  • Księgowy Stargard
  • Księgowa Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055