Główna Księgowa/Główny Księgowy
  • Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Arche Consulting
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Głównego Księgowego/ doświadczonej Głównej Księgowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem księgowości oraz zapewnienie pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów finansowych,
  • koordynowanie procesu budżetowania i raportowania,
  • nadzór nad zespołem księgowym,
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi,
  • zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, rachunkowością lub ekonomią),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość polskiego prawa podatkowego i rachunkowego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i dodatkowych szkoleń,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, pikniki rodzinne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne, platforma benefitowa.

  • Praca Kłodzko
  • Księgowy Bystrzyca Kłodzka
  • Księgowy Kłodzko
  • Księgowy Lewin Kłodzki
  • Księgowy kłodzki
  • Księgowa Bystrzyca Kłodzka
  • Księgowa Kłodzko
  • Księgowa Lewin Kłodzki
  • Księgowa kłodzki
  • Kłodzko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584