Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalno-rachunkowa zapisów w księgach zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Odpowiednie kwalifikowanie zdarzeń handlowych i finansowych,
  • Nadzór nad kompletnością zapisów, analiza kont księgowych, uzgadnianie kont rozliczeniowych i rozrachunkowych,
  • Zamykanie okresów sprawozdawczych zgodnie z polityką firmy,
  • Odpowiedzialność za poprawność deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych,
  • Sprawozdawczość zarządcza,
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, współpraca z biegłym rewidentem,
  • Współpraca z instytucjami finansowymi, kontakt z urzędami,
  • Prowadzenie zespołu księgowego firmy, dbałość o sprawne funkcjonowanie działu oraz kompetencje pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości.
  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego – minimum 2 lata.
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel.
  • Znajomość systemu księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analityczne i kontrolingowe.
  • Samodzielność, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • Współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne benefity.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080