Główna księgowa / główny księgowy
  • Bielsko-biała
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Szanowny Główny Księgowy, czy branża produkcyjna to twój konik? Nie wyobrażasz sobie siebie w korporacji? Cenisz kameralne grono, dobrą atmosferę pracy?

Nie czekaj! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnym
  • bardzo dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • doświadczenie z zakresu samodzielnego sporządzania deklaracji
  • mile widziane doświadczenie w rozliczeniach dotacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy / współpracy z działem kontrolingu
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz umiejętność kierowania zespołem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • praca w wymiarze 8 h dziennie, godzina rozpoczęcia pracy do ustalenia
  • pracę w młodym, otwartym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • system premiowy
  • szkolenia finansowane przez firmę
  • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premia świąteczna),
  • ubezpieczenie na życie
  • dopłata do pakietu medycznego
  • dopłata do karty sportowej Medicover

Zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki produkcyjnej, handlowej zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi
  • comiesięczne zamknięcia ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych
  • prowadzenie bieżącej analizy i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniając ich prawidłowość
  • nadzór merytoryczny i formalny nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów oraz systemem kontroli wewnętrznej
  • zarządzanie pracą 2 osobowego zespołu księgowości
  • odpowiedzialność za poprawność rozliczeń podatkowych, w tym sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych obowiązujących)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, instytucji finansowych i organów administracji publicznej
  • kształtowanie polityki rachunkowości spółki, udział w tworzeniu procedur, regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych
  • współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi, urzędami skarbowymi i innymi organami administracji publicznej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536