Główna Księgowa/ Główny Księgowy
  • Marki
Marki, Marki, Województwo mazowieckie, Polska
Marcova Biznes Sp. z o.o.
16. 10. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Miejsce pracy: Marki

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
  • Zarządzanie dokumentacją księgową,
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów finansowych ( bilans, RZiS), raportów statystycznych (GUS),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • Obsługa portalu PUESC (Intrastat),
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach wykonywanych obowiązków,
  • Współpraca z Biegłym Rewidentem, organami podatkowymi i instytucjami finansowymi,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT, CIT, PIT,
  • Odpowiedzialność,
  • Uczciwość i skrupulatność,
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie zespołu

  • Praca Marki
  • Księgowa Marki
  • Księgowy Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662