Główna Księgowa
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
24. 2. 2024

Firma Gustav Wolf została założona w 1887 roku. Posiada dziesięciolecia doświadczenia w produkcji wysokiej jakości drutów i lin stalowych. Na przestrzeni lat niewielka lokalna fabryka linowa przekształciła się w grupę przedsiębiorstw działającą na arenie międzynarodowej. Gustav Wolf – ta nazwa kojarzy się na całym świecie z jakością i bezpieczeństwem. Firma produkuje druty i liny w siedmiu zakładach w kraju i za granicą. W związku z rozwojem zakładu w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej.

Twój Zakres Obowiązków

  • Sporządzanie, dekretacja, księgowanie faktur oraz sprawdzanie poprawności tych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym
  • Sporządzanie w obowiązującym terminie deklaracji VAT PIT,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dowodów księgowych oraz poprawności danych w systemie księgowym,
  • Analiza i uzgadnianie sald kont księgowych oraz kontrola poprawności księgowań,
  • Rzetelne prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • Kontrola i weryfikacja, wystawionych faktur sprzedaży, płatności za usługi oraz faktur nieopłaconych,

Nasze Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości,
  • Świadectwo kwalifikacyjne MF lub certyfikat księgowy,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość standardów rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Samodzielność, umiejętności analityczne,
  • pracowitość, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym zespole
  • miła atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • 787 949 614

  • Praca Gliwice
  • Główny księgowy Gliwice
  • Księgowy Gliwice
  • Księgowa Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714