Główna Księgowa (branża budowlana)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SALES HR
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest firma działająca w branży budowlanej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Zarządzanie 8-osobowym Działem Finansowo-Księgowym

- Nadzór nad pracą działu księgowości

- Sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów, RZiS

- Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych grupy kapitałowej

- Aktywny udział przy emisji obligacji korporacyjnych

- Prowadzenie pełnej księgowości firmy

- Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, deklaracji podatkowych CIT, VAT

- Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

- Kontrola i przygotowanie deklaracji podatkowych

- Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami

- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki)

- Nadzór nad sporządzaniem obowiązujących sprawozdań statystycznych (GUS/NBP)

- Wdrożenie KSEF

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej (mile widziane w branży budowlanej)

- Dobra znajomości MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K (Comarch Optima)

- Umiejętność sporządzania Sprawozdania Skonsolidowanego dla kilkudziesięciu Spółek

- Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego

- Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

- Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność w działaniu

- Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatności i dokładności, inicjatywy i zaangażowania

- Wykształcenie wyższe, kierunkowe

OFERUJEMY

- otwartość na oczekiwania finansowe jeśli chodzi o podstawę - preferowane B2B

- pracę w bardzo stabilnej firmie działającej w branży deweloperskiej

- dużą samodzielność

- pakiet benefitów : min.opieka medyczna

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544