Główna Księgowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ATA Accounting Services
13. 10. 2024

Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem. Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax tworzymy grupę ATA Finance. Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,
  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • znajomość prawa gospodarczego, kodeksu spółek handlowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności interpersonalne, zarządzania zespołem,
  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność,
  • praktyczna umiejętność obsługi MS Office, szczególnie MS Excel.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych obsługiwanych Klientów ,
  • sporządzenie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie pełnej księgowości Klientów zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi obowiązującymi przepisami.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • elastyczny, równoważny system czasu pracy,
  • po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życia i karty MultiSport,
  • owocowe środy, niespodzianki z okazji Dnia Księgowego, Dnia Kobiet, Świąt itp.
  • comiesięczne bieżące szkolenia przeprowadzane przez doradców podatkowych.

  • Praca Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849