Główna/-y Księgowa/-y
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
17. 4. 2024

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

• Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości

• Kontroling merytoryczny i organizacyjny nad pracami księgowymi i kadrowo-płacowymi

• Organizowanie przebiegu inwentaryzacji składników majątku oraz sporządzanie rozliczeń poinwentaryzacyjnych

• Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych (miesięcznych i kwartalnych), w tym pełnego rocznego sprawozdania finansowego przy współpracy z biegłym rewidentem, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych

• Nadzór nad prawidłowym i terminowym regulowaniem zobowiązań publiczno-prawnych (podatki, składki ZUS) oraz współpraca z organami kontrolującymi spółkę w zakresie finansowym i podatkowym

• Prowadzenie rozliczeń podatkowych w zakresie zarówno transakcji wewnątrzunijnych jak również dotyczących eksportu i importu

• Rozliczanie pomocy publicznej z działalności gospodarczej prowadzonej w SSE w ramach zezwoleń

• Współpraca z biegłym rewidentem przy badaniu sprawozdania finansowego

Wymagania:

• Min. 5 letnie doświadczenie jako Główny/a księgowy/a

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Praktyczna znajomość transakcji wewnątrzunijnych

• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

• Znajomość programów ERP (mile widziany Comarch XL)

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

• Pakiet medyczny

• Kartę multisport

• Paczki na święta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228