Global Technical Support Engineer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Plenti
7. 10. 2024

Wykorzystaj swoje doświadczenie, wspierając klientów naszego partnera, w tym renomowane marki z całego świata!

Jako Global Technical Support Engineer będziesz mieć szansę na dalszy rozwój zawodowy w firmie w branży FinTech, która stawia na innowacje i współpracę międzynarodową. Jeśli masz co najmniej 3 lata doświadczenia, cenisz sobie profesjonalizm i chcesz działać w środowisku, gdzie Twoje kompetencje i umiejętności komunikacyjne mają realne znaczenie, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja: Poznań (praca hybrydowa - obowiązkowy 1 dzień w tygodniu w biurze)

Wynagrodzenie: 8.000 - 11.500 zł brutto na UoP

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy oferującej rozwiązania z branży FinTech, poszukujemy doświadczonego Global Technical Support Engineera do zespołu wsparcia technicznego. Będziesz odpowiadać za kompleksową obsługę klientów B2B – od wsparcia przed sprzedażą, integrację systemów i API, aż po pomoc po sprzedaży oraz analizę. Będziesz współpracować z międzynarodowymi klientami, wykorzystując przy tym swoją kreatywność, umiejętności analityczne i determinację, aby rozwiązywać zarówno proste, jak i bardziej złożone problemy.

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie w zakresie API oraz rozwiązywanie problemów technicznych za pomocą różnych kanałów komunikacji.
  • Szybka, skuteczna i profesjonalna obsługa zapytań klientów B2B.
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych oraz dokumentacji, zarówno wewnętrznej, jak i skierowanej do klientów.
  • Adekwatna eskalacja incydentów do wyższych instancji w razie konieczności.
  • Rejestrowanie i monitorowanie incydentów zgłoszonych u zewnętrznych dostawców.
  • Pełnienie dyżuru on-call (24h) przez jedną sobotę w miesiącu (dodatkowo płatne).

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Technical Support Engineer (najlepiej 2. lub 3. linia wsparcia).
  • Bardzo dobra znajomość wywołań API, logów oraz SQL.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie - poziom min. C1.
  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń i utrzymywaniu wysokiego poziomu usług zgodnie z SLA i KPI.
  • Doświadczenie w pracy z globalnymi klientami B2B (bardzo mile widziane).
  • Umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów związanych z systemami, API i aplikacjami oraz aktywne proponowanie rozwiązań.
  • Logiczne myślenie oraz doskonałe zdolności analityczne.
  • Nastawienie na aktywne proponowanie swoich rozwiązań i inicjatyw.
  • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne.

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (80% czasu).
  • Darmowy dostęp do platform e-learningowych, takich jak Udemy, Coursera i wiele innych.
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla rodziny).
  • Możliwość samodzielnego tworzenia własnego pakietu w systemie MyBenefit.
  • Międzynarodowe środowisko pracy z przedstawicielami niemal 40 różnych kultur.
  • Dopasowany program rozwoju kariery w strukturach firmy.
  • Środowisko pracy, w którym liczą się różne opinie i perspektywy przy podejmowaniu decyzji.
  • Pozytywną i nastawioną na działanie atmosferę pracy.
  • Możliwość nauki nowoczesnych koncepcji i innowacji w zwinnej, startupowej atmosferze o globalnym zasięgu.
  • Środowisko pracy, w którym masz realny wpływ na swoje wyniki.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190