Glazurnik - praca od zaraz Sulęcin
  • Sulęcin
Sulęcin, Sulęcin, Lubuskie, Polska
Firma Budowlana
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
* Przygotowanie powierzchni do układania płytek (gruntowanie, wyrównywanie).
* Układanie płytek według projektu technicznego.
* Wykonywanie fugowania, docinanie płytek.
* Kontrola jakości wykonanych prac.
* Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.
Wymagania:
* Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku glazurnika.
* Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.
* Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole.
Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
* Narzędzia oraz materiały niezbędne do wykonywania pracy.
* Przyjazną atmosferę w zespole.
* Zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania pracy.
664 989 502

  • Praca Sulęcin
  • Sulęcin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289