Gł. Specjalista/-ka ds. Rozwoju Systemów Monitoringu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
T-Mobile Polska S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwój systemów monitorowania w TMPL (głównie Matrix – Comarch OSS Suite)
  • Zbieranie wymagań i tworzenie koncepcji monitoringu (IT/NT)
  • Wytwarzanie integracji w oparciu o SNMP, WebService (SOAP/Rest), bazy danych, pliki płaskie, systemy kolejkowe z wykorzystaniem języków Java, PL/SQL, Bash, FireFly
  • Utrzymanie i administrowanie systemami monitorowania

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie z Rekruterem
  3. Spotkanie z Managerem
  4. Witaj w T-Mobile :)

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów monitorowania
  • Doświadczenie w tworzeniu mediacji FM i PM
  • Doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych
  • Dobra znajomość protokołu SNMP
  • Umiejętność programowania: Java, PL/SQL, Bash
  • Znajomość podstawowych zagadnień administracji systemami Linux
  • Nastawienie na rozwój, otwartość na nowe rozwiązania i dążenie do usprawnień
  • Wysoki poziom odpowiedzialności, samodzielności i konsekwencji w działaniu, osiąganiu założonego celu
  • Wykazywanie się kreatywnością w rozwiazywaniu problemów
  • Wykształcenie wyższe z obszaru Telco lub IT
  • Umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjach, autonomiczne działanie, nastawienie na otwartą komunikację

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087