GL Accountant / Reporting Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
10. 3. 2024

Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji z branży nieruchomości, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko GL Accountant / Reporting Specialist.

Twoje obowiązki będą obejmować:
  • Odpowiedzialność za przegląd kont przygotowanych przez zarządców nieruchomości / operatorów / zewnętrznych agentów dla portfela aktywów oraz raportowanie do centrali.
  • Analiza odchyleń od budżetu oraz wyjaśnianie rozbieżności.
  • Raportowanie oraz udzielanie komentarzy i wyjaśnień dla centrali.
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych do audytu.
  • Udział w budżetowaniu i prognozowaniu oraz wsparcie w aspektach podatkowych.
  • Udział w przeprowadzaniu analiz kredytowych dla potencjalnych najemców i dostawców.
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu oraz inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Czego potrzebujesz, by osiągnąć sukces?
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, ekonomia lub powiązane) lub certyfikat księgowy.
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w audycie, pełnej księgowości lub kontrolingu finansowym.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów księgowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).

Czego możesz się spodziewać?
Nasz Klient oferuje zatrudnienie w renomowanej organizacji na podstawie umowy o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych, pracę hybrydową w międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwojowe.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072