Gięciarz – obsługa maszyn stolarskich
  • Jasienica
Jasienica, Jasienica, Silesian Voivodeship, Polska
Paged Meble Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Gięcie ręczne i mechaniczne elementów drewnianych
  • Obsługa pił i strugarek
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • Współpraca w zespole

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolność efektywnej komunikacji w zespole

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole w firmie z długoletnimi tradycjami
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet LuxMed za 1zł
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Bogaty pakiet świadczenień w ramach ZFŚS m.in. wycieczki pracowniczne, dofinasowanie na Wielkanoc i Boże Narodzenia, paczki świąteczne dla dzieci i inne
  • Świadczenie frekwencyjne

  • Praca Jasienica
  • Operator maszyn Jasienica
  • Operator maszyn Jasienica Rosielna
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544