Geotechnik
  • Warszawa
Geotechnik
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Geotechnik

Twój zakres obowiązków

  • Obliczanie konstrukcji oporowych i stateczności głębokich wykopów,
  • Analiza i stablilizacja osuwisk,
  • Analiza stanu istniejącego budowli ziemnych dla inwestycji kolejowych i drogowych, Analiza stanu projektowanego (m.in. wzmocnienia pod nasypami oraz analiza ich nośności i stateczności, stateczności skarp wykopów oraz obudowy wykopów, posadowienia obiektów budowlanych),
  • Analiza stref dojazdowych do obiektów inżynierskich i inżynieryjnych,
  • Opracowanie projektu geotechnicznego w zakresie wynikającym z rozporządzenia w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych.

Nasze wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w biurze projektowym lub przy projektowaniu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość programów geotechnicznych,
  • Umiejętność liczenia w programie Plaxis lub Midas GTS NX
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Posiadanie uprawnień będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w doświadczonym zespole, i możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osobowy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

Tytuł widomości: ”Geolog

Do CV prosimy dołączyć wykaz wykonywanych prac w zakresie projektów mostowych.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567