Geolog z uprawnieniami i językiem angielskim
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
NES Global Talent
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Zarządzanie dokumentacją geologiczną i geotechniczną
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją geologiczną i geotechniczną
  • Weryfikowanie i kontrola harmonogramów prac projektowych w zakresie dokumentacji geologicznej i geotechnicznej
  • Opracowanie programów badań geotechnicznych zgodnie z wymaganiami Zamawiającego
  • Analiza materiałów geologicznych i geotechnicznych dla potrzeb projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie geologii
  • Uprawnienia geologiczne
  • Język angielski – pełna biegłość zawodowa
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w geologii, w tym w dokumentowaniu
  • Doświadczenie w dokumentowaniu warunków geologiczno-inżynierskich
  • Znajomość programu AutoCad, QGIS oraz GeoStar
  • Dobra i efektywna organizacja czasu pracy
  • Samodzielność i kreatywność w szukaniu rozwiązań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 21.000 - 23.000 PLN na UoP lub 200 – 250 PLN / h
  • Pracę przy ciekawym projekcie
  • Zapraszam do kontaktu telefonicznego

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544