Geodeta – budownictwa drogowe
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
EJMAX Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zgodności wykonywanych prac z obowiązującym projektem,
  • wykonywanie obliczeń przemieszczenia mas ziemnych,
  • sporządzanie operatów powykonawczych,
  • prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy,
  • obsługiwanie instrumentów pomiarowych,
  • opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCAD oraz programów geodezyjnych,
  • dyspozycyjność i samodzielność.
  • uprawnienia geodezyjne będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie bez korporacyjnego podejścia,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ możliwość samozatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do efektywnej pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584