Genesys Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Experis Manpower Group
24. 9. 2024

Experis to światowy lider w rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w kluczowych obszarach IT. Z nami znajdziesz konkurencyjne oferty zatrudnienia oraz interesujące projekty IT skierowane zarówno do doświadczonych ekspertów, jak i osób rozpoczynających karierę w branży IT. Obecnie, dla naszego klienta realizującego projekty w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Genesys Engineer.

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście. Hybryda 50%/50% (biuro/zdalnie)

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymanie rozwiązań Contact Center, głównie Genesys Engage i Cloud.
  • Wdrażanie strategii Contact Center dla głosu, czatu i e-maili.
  • Odpowiedzialność za dostępność, bezpieczeństwo i codzienne operacje platformy.
  • Współpraca z globalnym personelem w celu naprawy podatności bezpieczeństwa.
  • Komunikacja z zespołami wewnętrznymi i dostawcami, takimi jak Genesys Tech Support.
  • Praca w dynamicznym środowisku, zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia w IT, szczególnie w technologiach Contact Center (Genesys, Nice).
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i projektowania aplikacji routingu.
  • Znajomość baz danych SQL i Cassandra to dodatkowy atut.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Angielski min. B2

Warunki:

  • UoP (22-30k brutto)
  • Opieka zdrowotna (szeroki pakiet)
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie i podróżne
  • Pakiety socjalne, rozwojowe
  • Karta obiadowa
  • Premia roczna

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej branży IT!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190