Gastrolog (gastroenterolog)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
DOCTORPRO
20. 9. 2024

Sieć centrów medycznych Doctor Pro częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku On Clinic International wspiera zdrowie pacjentów na całym świecie, pomagając już ponad 1,5 miliona osób. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zapraszamy do współpracy lekarza specjalizacji: Gastroenterolog i-lub Endoskopista

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie szczegółowego badania podmiotowego i przedmiotowego pacjentów, koncentrując się na etiopatogenezie schorzeń układu pokarmowego
  • Nawiązywanie kontaktu z pacjentami i ich rodzinami, wyjaśnianie celów leczenia oraz łagodzenie lęków i niepokoju
  • Kierowanie pacjentów na dodatkowe badania diagnostyczne (endoskopia, USG, badania laboratoryjne) oraz konsultacje z innymi specjalistami
  • Leczenie chorób przewodu pokarmowego oraz prowadzenie działań profilaktycznych i edukacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, w tym historii choroby, skierowań, recept i zaświadczeń

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne oraz specjalizacja w dziedzinie gastroenterologii
  • Doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu pokarmowego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami i ich rodzinami
  • Znajomość procedur diagnostycznych i terapeutycznych, w tym endoskopii i USG
  • Dbałość o regularne aktualizowanie wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kształceniu ustawicznym

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
  • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Dołącz do DoctorPro Poland i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045