Gaming Project Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Instreamly P.S.A.
1. 9. 2024

Jesteś zainteresowany gamingiem i chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania projektami? U nas masz taką możliwość!

Do naszego zespołu poszukujemy Gaming Project Managera.

inStreamly:

inStreamly wykorzystując autorską technologię, umożliwia twórcom internetowym zarabianie na swojej pasji, a jednocześnie wprowadza marki w świat gamingu. Zapewniamy zasięg poprzez automatyzację dostarczania treści promujących markę do potencjalnych konsumentów z pokolenia Z i graczy za pośrednictwem tysięcy streamerów. Do tej pory współpracowaliśmy z 150k streamerów na 15 rynkach. Prowadziliśmy kampanie dla ponad 150 marek takich jak: Netflix, Samsung, Ubisoft czy adidas.

W ramach swoich obowiązków będziesz ściśle pracować z dywizją all for one:

Agencja all for one - https://a41.gg/ pomaga markom w realizacji niestandardowych działań reklamowych wykorzystujących AI, gry, metaverse i nowe kanały komunikacyjne takie jak discord. A41 ma na swoim koncie ponad 20 branżowych nagród mediowych: Effie, KTR, Innovation, MIXX, Golden Arrow.

Poszukujemy zarówno osób z poziomu Juniorskiego jak i doświadczonych Specjalistów

GAMING PROJECT MANAGER

Tryb pracy: zdalna

Preferowana lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Oczekujemy:

Oferujemy:

Brzmi jak match? Wyślij do nas swoje CV!

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544