Game Designer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Pixel XL
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Czym jest Pixel XL?

Kojarzysz podłoga to lawa? Tutaj jest ona na wyciągnięcie... stopy.

Pixel XL to dynamicznie rozwijająca się firma zapewniająca naszym graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Gry interaktywne, łączące zręczność, szybkość i wytrzymałość z logicznymi zagadkami - a to wszystko na innowacyjnej macie podłogowej. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz pracować na zupełnie nowym polu w branży gier, dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź nas na tiktoku: pixelxlpoland

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie gier, mechanik i poziomów na interaktywne maty.
  • Tworzenie zrozumiałej dokumentacji projektu.
  • Płynna współpraca z naszym zespołem developerów, zarówno w procesie tworzenia jak i testowania.
  • Analiza feedbacku i dostosowywanie swoich pomysłów w celu ich udoskonalenia i skutecznego wdrożenia.

Nasze wymagania

  • Kreatywność, chęć otwarcia się na nowe możliwości.
  • Rozumienie branży na wysokim poziomie.
  • Doświadczenie w praktycznym projektowaniu gier, wraz z solidnymi podstawami teoretycznymi, szczególnie w zakresie UX i psychologii graczy.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność budowania konsensusu wokół swoich pomysłów.
  • Pasja do gier :)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z autorskimi/nietypowymi silnikami gier.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem, nad projektami, które przecierają nowe szlaki w branży gier.
  • Zniżki pracownicze.
  • Przyjazną, startupową atmosferę i wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251