Galwanizer
  • Gliwice
Galwanizer
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Galwanizer

Twój zakres obowiązków

  • Elektroniczne i chemiczne nakładanie powłok ochronnych
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i sprawności urządzeń galwanicznych
  • Obsługa suwnic i urządzeń transportowych wynikających z posiadanych uprawnień
  • Przekazywanie detali do dalszej operacji
  • Doskonalenie procesów predykcyjnych
  • Terminowe wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych

Informujemy, że rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687