Gabelstaplerfahrer – operator wózka widłowego wysokiego składu
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
22. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü Załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego

ü Prace na terenie zakładu

ü Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

WYMAGANIA:

ü Aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego: wysokiego składu

ü Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 - wymagana

ü Prawo jazdy Kat. B + własne auto na dojazd do pracy

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka początkowa 15,00 € brutto/h + dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta

ü Świąteczne i wakacyjne premie

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie - koszt: 150€ miesięcznie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544