Funkcja ds. obsługi dokumentacji (OBD_Żyrardów)Z
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346319

Obowiązki

Zadania w komórce organizacyjnej:Wydział Obsługi Dokumentacji

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia udostępnianie i utrzymanie zasobu dokumentacji w obiegu bieżącym oraz prawidłowe funkcjonowanie archiwum zakładowego.

Termin, do którego należy składać dokumenty: 27.05.2024 r.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja, prawo, archiwistyka)

- minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość zasad postępowania z dokumentacją zgromadzoną w archiwum zakładowym

- podstawowa znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach

- podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- umiejętność komunikacji i współpracy

Zachęcamy do składania dokumentów.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat (nr telefonu) oraz miejsce świadczenia pracy

- CV

- kopie dokumentu potwierdzającego wykształcenie (świadectwo szkolne, dyplom)

- kopie świadectw pracy dokumentujących staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Dodatkowe informacje:

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu - test,

- skontaktujemy się telefonicznie tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- oferty niekompletne nie będą rozpatrywane

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

- miejsce świadczenia pracy: Żyrardów, ul. Bankowa 1