Fullstack/Web Developer (Angular, zdalnie)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Crestt
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Poszukujemy Fullstack/Web Angular Developera dla naszego klienta, który jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości oraz HR. Skupiają się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Twoim zadaniem będzie rozwój i utrzymanie wewnętrznego autorskiego systemu CMS, który zasila ich flagowe produkty, z dużym naciskiem na pracę nad frontendem oraz integrację z backendem.

Lokalizacja: 100% zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem przy projektowaniu i implementacji funkcjonalności systemu CMS.
  • Rozwój i optymalizacja frontendowych aplikacji webowych z wykorzystaniem Angular.
  • Udział w projektowaniu oraz rozwijaniu architektury aplikacji, zarówno od strony frontendu, jak i backendu.
  • Tworzenie i utrzymanie interfejsów API oraz ich integracja z frontendem.
  • Udział w przeglądach kodu oraz zapewnianie jego wysokiej jakości i czytelności.
  • Udział w procesach Agile/Scrum, w tym planowaniu sprintów, codziennych spotkaniach i retrospekcjach.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Fullstack/Web Developera z naciskiem na frontend.
  • Bardzo dobra znajomość Angular oraz praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Podstawowa znajmość .NET i ASP.NET Core i chęć rozwijania się w tym kierunku
  • Znajomość baz danych oraz doświadczenie w pracy z bazami (np. MSSQL, MySQL, PostgreSQL).
  • Umiejętność tworzenia i integracji API (REST/GraphQL).
  • Znajomość zasad SOLID, wzorców projektowych oraz praktyka w testowaniu kodu (testy jednostkowe, end-to-end).
  • Biegła znajomość języka polskiego i języka angielskiego.

Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087