Fullstack Tech Lead – Python, TypeScript, Golang
  • Szczecin
Szczecin, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gliwice, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
5. 9. 2024

Projekt polega na stworzeniu nowej, opartej na architekturze mikroserwisowej, wersji systemu MES (Manufacturing Execution System). System będzie uruchamiany zarówno w chmurze Azure jak i on-premise. W projekcie będzie używana jedna z najnowszych technologii DAPR, przyspieszająca budowanie rozproszonych aplikacji. Zespół składa się z niemal 20 osób odpowiedzialnych za backend, frontend i DevOps.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w procesie kodowania, recenzowanie kodu innych programistów, zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • Organizowanie pracy zespołu programistów, przypisywanie zadań i monitorowanie postępów
  • Projektowanie lub wspieranie projektowania architektury systemów oprogramowania, zapewnienie skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa
  • Udzielanie wsparcia technicznego członkom zespołu, rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych
  • Praca z technologiami backendowymi: 80% serwisów będzie pisanych w Pythonie z użyciem FastAPI, pozostałe komponenty lub serwisy będą pisane w GO
  • Wykorzystanie technologii frontendowych: JavaScript, TypeScript, Angular

Wymagania:

  • Wiedza na temat tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem mikroserwisów
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami - 0.5 miliona linii kodu
  • Wcześniejsza praca z eventami i technologiami eventowymi (Azure Service Bus)
  • Doświadczenie w pracy z Azure Aca, K8s
  • Znajomość frameworka DAPR, Micro-FrontEndow i ModuleFederation
  • Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno z partnerami biznesowymi, jak i zespołem technicznymi
  • Zarządzanie zespołem technicznym
  • Analityczne podejście i podejmowanie decyzji

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544