Fullstack PHP Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Connectis
6. 6. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer (PHP + Angular).  Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej - wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej - realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych.

Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-tygodniowym okresem wypowiedzenia.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie środowiska CMS oraz budowa serwisów internetowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
  • Monitorowanie i diagnozowanie problemów technicznych, oraz proponowanie i implementacja rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektowym i interesariuszami w celu określenia wymagań i planowania działań,
  • Wspieranie procesu produkcji aplikacji internetowych,
  • Testowanie, debugowanie oraz optymalizacja kodu.

 CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Backend Developer / Fullstack Developer,
  • Dobra znajomość technologii frontendowych: HTML5, CSS3,  SCSS, Angular, TypeScript,
  • Umiejętność pracy z REST API  i budowania szablonów TWIG,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.4  i Symfony 4/5.

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy z API Platform oraz GraphQL
  • Znajomość CMS IBEXA/eZPlatform,
  • Znajomość ORM/Doctrine.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Możliwość pracy z domu (100% zdalnie) lub z biura w Warszawie - to zależy od Ciebie

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080