Fullstack .NET Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Nexio Management
16. 9. 2024

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 16 letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 500 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Do projektów realizowanych w najnowszych technologiach dla największych polskich i międzynarodowych firm poszukujemy aktualnie Programistów .NET

Kluczowe obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych opartych na technologii .NET.
  • Tworzenie i optymalizacja rozwiązań bazodanowych przy użyciu MS SQL Server, MongoDB i Redis.
  • Implementacja interfejsów użytkownika z wykorzystaniem Angular i TypeScript.
  • Współpraca przy tworzeniu i utrzymaniu Restful API oraz mikroserwisów.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemów.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy z C# i .NET 8.
  • Doświadczenie w pracy z Angular i TypeScript.
  • Praktyczna wiedza z zakresu baz danych: MS SQL Server, MongoDB, Redis.
  • Znajomość Entity Framework oraz LINQ.
  • Znajomość Restful API oraz architektury mikroserwisów.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • Znajomość DevExpress WinForms.
  • Doświadczenie w pracy z Bryntum.
  • Praktyczna znajomość Docker i Kubernetes.

Oferujemy:

  • Szeroki wachlarz różnorodnych projektów
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover, FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów
  • Zajęcia z angielskiego
  • Udział w inicjatywach sportowych oraz imprezach integracyjnych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584