Fullstack .NET Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Smithing Systems
2. 10. 2024

Poszukujemy Osoby z Pasją do Programowania! Dołącz do nas jako Fullstack Developer .NET

Jesteśmy firmą technologiczną specjalizują się w tworzeniu, rozwijaniu oraz wdrażaniu pionierskich aplikacji na platformie .NET oraz Vue.js. Zależy nam na tworzeniu produktów najwyższej jakości, które będą nie tylko użyteczne i intuicyjne dla użytkowników, ale także przyjazne dla nas - twórców. Zależy nam na przemyślanym kodzie, który umożliwia płynną i bezstresową pracę, bez zmagania się z długiem technologicznym.

Poszukujemy osoby, która jest samodzielna, pełna inicjatywy i pragnie podejmować ambitne wyzwania. U nas Twój głos ma znaczenie - będziesz mieć realny wpływ na technologię i kształt projektów. Zamiast bycia zasobem, stajesz się integralną częścią naszego zespołu. Chcemy, abyś rozwijał(a) się razem z nami, a może nawet szybciej!

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji przy użyciu .NET Core i/lub .NET Framework
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Dbałość o jakość kodu oraz odpowiedzialność za całościowe funkcjonowanie projektu
  • Umiejętność holistycznego podejścia do produktu, patrzenia dalej niż realizowane taski
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z ASP.NET Core, GIT, Vue.js i/lub Angular/React, ORM (np. Entity Framework/Dapper), oraz relacyjnymi bazami danych (MSSQL Server)
  • Wiedza na temat REST

Mile widziane:

  • GitHub/Portfolio/próbki kodu
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server oraz T-SQL
  • Znajomość Docker i/lub Kubernetes, a także Azure
  • Umiejętność zarządzania infrastrukturą Linux Server
  • Znajomość podstawowych zagadnień security (jwt, csrf, xss itd.)

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania
  • Współpraca przy rozwoju nowej technologii, narzędzi i ich funkcjonowania
  • Aktywny udział w planowaniu rozwoju produktów we współpracy z zespołem
  • Analiza wymagań i kontakt z klientami.
  • Praca nad innowacyjnymi projektami.

Co oferujemy:

  • Ciekawe projekty gdzie będziesz mieć realny wpływ na całokształt rozwiązania
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (B2B, UOP, UZ, UD)
  • Praca w 100% zdalna (możliwa też praca z naszego biura w Warszawie)
  • Dobry sprzęt dzięki któremu build nie będzie trwał milion lat...
  • Płaska struktura organizacji, promująca luźną atmosferę i możliwość pełnego wykorzystania swojego potencjału
  • Stały rozwój dzięki szkoleniom, kursom i certyfikatom.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116