Fullstack Java Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Avenga
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Projekt z branży ubezpieczeń.

hybryda - 3 dniu z biura w tygodniu.

Wymagania

  • 5-letnie doświadczenia Java
  • znajomość JSF/PrimeFaces - must
  • donra znajomość serwerów aplikacji IBM WebSphere/Wildfly,
  • dobra znajomość Angular 2+ oraz TypeScript,
  • znajomość frameworku Spring/Spring Boot,
  • doświadczenie w pracy z Microserwisami
  • znajomość repozytoriów kodu GIT,
  • znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL,
  • znajomość kolejek JMS/RabbitMQ,
  • doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum),
  • Znajomość Keycloaka na poziomie podstawowym

Zadania:

  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych rozwiązań,
  • współpraca z innymi programistami oraz biznesem w metodyce Agile,
  • odpowiedzialność za jakość aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377