Fullstack Java Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188439

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby do objęcia samodzielnej roli Java Developera. Praca może być wykonywana zdalnie, z obecnością w biurze w Warszawie 1-2 razy w miesiącu na spotkania zespołowe.
Zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania wraz z optymalizacją

    oprogramowania
  • Dobór technologii odpowiednich dla bieżących potrzeb biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów – samodzielnie oraz we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • Testowanie: testy jednostkowe oraz integracyjne
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w programowaniu, doświadczenie w budowie systemów w architekturze mikroserwisowej
  • Doświadczenie z pracą z Docker, Kubernetes, Spring, Hibernate
  • Znajomość Kafki
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MongoDB, InfluxDB)
  • Doświadczenie w pracy z zespolem w Agile/Scrum
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (AWS, Azure) będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • Dowolną formę zatrudnienia (B2B: 18-24
    000 PLN netto lub umowa o pracę: 19-25
    000 PLN brutto)
  • Praca zdalna z wizytami w biurze 1-2 razy w miesiącu
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań, pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna i system kafeteryjny benefitów

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536