Fullstack Java Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Connectis
8. 8. 2024

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Fullstack Java Developer, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie inteligentnych usług sprzedaży do platformy commerce cloud. Nasz Partner to jeden z największych globalnych producentów oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi, zajmujący się opracowywaniem rozwiązań pozwalających poprawić skuteczność procesów przetwarzania i przepływu danych w organizacjach.

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA MOGŁABY ROZPOCZĄĆ PRACĘ NAJPÓŹNIEJ 9 WRZEŚNIA!

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Integracja platformy commerce cloud z inteligentnymi usługami sprzedaży, zarządzanie profilem klientów, praca nad interfejsem użytkownika,
  • Projektowanie, implementacja, testowanie i dostarczanie mikrousług (Spring Boot, Kubernetes, Docker, AWS),
  • Odpowiedzialność za dostarczone rozwiązania (wdrożenie, monitorowanie, obsługa incydentów),
  • Podział obowiązków: 70% backend, 20% frontend, 10% devops.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 5 lat komerycjnego doświadczenia na stanowisku Java Developer/Fullstack Developer lub podobnym,
  • Bardzo dobra znajomość technnologii backend (Java, Spring, Spring Boot) oraz frontend (JavaScript, Angular),
  • Dobra znajomość rozwiązań chmurowych (najlepiej AWS) oraz Docker, Kubernetes, Helm i Istio,
  • Znajomość narzędzi do monitorowania (Prometheus, Grafana, Elastic, CloudWatch),
  • Znajomość Infrastructure as Code (Terraform),
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny,
  • Pracę 100% zdalną.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • Wstępna 10-minutowa rozmowa po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta,
  • DECYZJA!

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648