Fullstack Engineer NET
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie, Polska
GameSeal
23. 5. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Fullstack Engineer (.NET) i pracuj nad systemem ERP do zarządzania dobrami cyfrowymi.

Gameseal to młody startup ale z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Platforma działa globalnie, specjalizujemy się w sprzedaży kodów aktywacyjnych do gier PC, konsol, kart przedpłaconych, subskrypcji oraz oprogramowania.

Do obsługi sklepu używamy specjalnie przez nas tworzonego systemu ERP, który głównie jest napisany w technologii .Net

Zakres obowiązków

- Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w systemie ERP

- Utrzymywanie i optymalizacja istniejącego kodu

- Współpraca z zespołem projektowym i biznesowym

- Przygotowywanie dokumentacji i testów wykonanych zadań

Wymagania

- Minimum 3 letnie doświadczenie w projektach komercyjnych

- Biegła znajomość .Net 8 / Entity Framework

- Doświadczenie w pracy z PostgreSQL

- Umiejętność pracy z technologiami front-end, mile widziane z Blazor

- Znajomość architektury REST API oraz Web Services

- Doświadczenie z systemami kontroli wersji

- Doświadczenie w CI/CD oraz rozumienie podstaw DevOps.

- Znajomość Redis, RabbitMQ

Oferujemy

- Pracę w oparciu o umowę B2B

- Unikalna wiedza z zakresu e-commerce i gier.

- Możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami pracy.

- Rabaty na zakupy z naszej platformy (gry lub Xbox, PSN, iTunes, Netflix, Empik, Zalando, Amazon itp.).

Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tę wyjątkową okazję dołączenia do naszego utalentowanego zespołu w Gameseal. Wierzymy, że Twoje umiejętności i doświadczenie sprawiają, że jesteś idealnym kandydatem do pomocy w rozwoju i utrzymaniu naszej innowacyjnej platformy e-commerce. Jako ceniony członek naszego zespołu będziesz miał szansę uczyć się od ekspertów branżowych, poszerzać swoje umiejętności i przyczyniać się do sukcesu naszej firmy.

Rozumiemy, że nasi pracownicy są najcenniejszym zasobem i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wspierające i angażujące środowisko pracy. Jako członek zespołu Gameseal będziesz mieć dostęp do szeregu korzyści, które pomogą Ci rozwijać się zarówno osobiście, jak i zawodowo.

Dziękujemy za rozważenie kariery w Gameseal. Czekamy na kontakt i omówienie ekscytujących możliwości, które nas czekają!

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509