Fullstack Developer (Symfony + React)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
WebMakers Software House
10. 10. 2024

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer (Symfony + React), której głównym zadaniem będzie wspieranie rozwoju oraz optymalizacji istniejących rozwiązań technologicznych w firmie.

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie i rozwój kultury organizacyjnej firmy;
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności;
  • Optymalizacja i ulepszanie już istniejących rozwiązań;
  • Diagnozowanie oraz naprawa błędów w systemach;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Aktywne dzielenie się wiedzą oraz wsparcie innych developerów w zespole.

Umiejętności jakie będą Ci potrzebne na tym stanowisku:

  • bardzo dobra znajomość PHP, OOP, Symfony;
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript + React oraz jego biblioteki jak np. Redux;
  • Znajomość HTML, CSS;
  • Znajomość ES6/ES7;
  • znajomość: SQL, baz danych MySQL / MariaDB;
  • praktyczna umiejętność zastosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
  • znajomość GIT;
  • doświadczenie przy optymalizacji oraz skalowaniu aplikacji;
  • doświadczenia z Dockerem;
  • doświadczenia z CI/CD;
  • znajomość phpUnit, phpSpec, Behat;
  • j. angielski pozwalający na swobodną komunikację (B2+)

Co zyskasz dołączając do nas:

  • stały rozwój - firma się ciągle rozwija, a Ty razem z nią;
  • meetingi techniczne, podczas których cały zespół Devów wymienia się wiedzą;
  • możliwość pracy zdalnej 100%;
  • jasna komunikacja: stały feedback;
  • udział w różnorodnych projektach (możesz sprawdzić się w różnych tematykach);
  • zgraną drużynę, wspólne wyjazdy integracyjne i inne imprezy.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087