Fullstack Developer (Python JavaScript, React, SQL)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
TDJ S.A
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie

  • Jesteśmy zespołem technologicznym wspierającym nasze spółki w cyfrowej transformacji. Nasze projekty są różnorodne i innowacyjne, obejmujące szeroki zakres technologii i branż. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego Programisty, który pomoże nam w realizacji ambitnych celów.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem w zakresie robotyzacji procesów, hurtowni danych, machine learning oraz integracji z systemami ERP (Python)
  • Aktywny udział w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji webowych, zapewniając wysoką jakość kodu i interfejsu użytkownika. (JavaScript: React.js, Node.js)
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych, tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu, refaktoryzacja oraz optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, wsparcie techniczne dla innych członków zespołu
  • Monitorowanie trendów technologicznych i proponowanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonalności i wydajności projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
  • Minimum 4- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Python (wymagane, jako główny język programowania)
  • Doświadczenie w pracy z React.js, Node.js
  • Znajomość baz danych SQL oraz noSQL
  • Doświadczenie w co najmniej trzech z następujących obszarów: robotyzacja procesów, hurtownie danych, front-end (aplikacje webowe/mobilne), back-end, machine learning, systemy ERP)
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii: B

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Przyjazną atmosferę w zespole i pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW
  • Możliwości uczenia się, zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami w różnych technologiach
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację zadań
  • Naukę języka angielskiego w firmie i szkolenia zewnętrzne
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ
  • Praca jednozmianowa i hybrydowy system pracy (minimum 3 dni praca z biura)
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567