Fullstack Developer PHP + Angular
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
emagine Polska
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: energetyczna
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Stawka: do 160 zł/h netto + VAT, B2B
  • Czas projektu: czerwiec 2024 - listopad 2024
  • Język projektu: polski

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie procesu produkcji aplikacji
  • Praca nad rozwojem środowiska CMS i budowa serwisów internetowych wg zgłoszonych potrzeb biznesowych
  • Współpraca z zespołem projektowym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, ew. ostatnie lata studiów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.4
  • Bardzo dobra znajomość Symfony 4/5
  • Dobra znajomość ORM/Doctrine
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SCSS
  • Dobra znajomość zapytań SQL
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość Angular2+, TypeScrypt, ES6, Redux
  • Umiejętność wytwarzania stron internetowych w technice RWD (Bootstrap 4) w metodologii BEM
  • Umiejętność budowania i pracy z API REST
  • Umiejętność budowania i ostylowania szablonów TWIG
  • Znajomość Webpack, npm, Yarn
  • Preferowane środowisko programistyczne PHPStorm lub VS Code
  • Mile widziana znajomość CMS IBEXA/eZPlatform
  • Umiejętność pracy w zespole w metodyce Agil
  • Mile widziana umiejętność pracy z API Platform oraz GraphQL.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055