Fullstack Developer (Node.js + React)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
1dea
9. 8. 2024

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Fullstack Developera (Node.js + React)!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka: do 170 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwój skalowalnych aplikacji webowych opartych na architekturze microservices.
  • Budowanie wydajnych API RESTful z wykorzystaniem Node.js i Express.
  • Praca z relacyjnymi i NoSQL-owymi bazami danych (Azure SQL Database).
  • Implementacja komunikacji asynchronicznej za pomocą Azure Service Bus.
  • Tworzenie interaktywnych front-endów przy użyciu nowoczesnych frameworków (np. React).
  • Współpraca z zespołem DevOps w celu automatyzacji procesów i zapewnienia wysokiej dostępności aplikacji.

Wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 6 lat doświadczenia jako Fullstack Developer
  • Technologia:
  • Bieżąca znajomość JavaScript (ES6+), TypeScript, Node.js, Express.
  • Praktyczna umiejętność pracy z bazami danych SQL i NoSQL (Azure SQL Database).
  • Znajomość narzędzi i platform DevOps (np. Azure DevOps, Docker, Kubernetes).
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i architektur aplikacji.
  • Umiejętności:
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów.
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole.
  • Proaktywne podejście i chęć ciągłego rozwoju.
  • Język:
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544